Трансферні новини

На даний момент клуб уклав контракти з двома новими гравцями. Команду підсилили Микита Карась, який у минулому сезоні захищав кольори херсонського МФК «Кристал» і добре відомий нікопольським уболівальникам Максим Богданов.

Карась Микита Анатолійович
24.06.1994 (25 років)
Україна
Захисник

Останній клуб: МФК «Кристалл» Херсон

Вихованець харківського ХГВУФК-1 Харьков ДЮСШ. З сезону 2012/13 по 2015 рік грав у Прем’єр U21 у складі запорізького «Металурга». Також виступав за «Авангард» Краматорськ, «Мир» Горностаївка. «Квадро» Першотравневий, МФК «Кристал» Херсон. Контракт з ФК «Нікополь» укладено на 1 рік.

Богданов Максим Вікторович
05.06.1992 (27 років)
Україна
Півзахисник

Останній клуб: МФК «Кремень» Кременчук

Вихованець донецького «Олімпіка».

Виступав за «Олімпік», «Макіїввугілля», «Енергію» з Нової Каховки. «Нікополь-НПГУ», «Кремінь» Кременчук. Контракт з ФК «Нікополь» укладено на 1 рік.

На сьогодні точно відомо, що Богочаров, Ботвінко, Донець, Омельченко, Слищенко, Люсік, Адаменко та Катеруша продовжують захищати кольори клуба. Команду залишили Шутько, Петриченко, Бейер, Мандровський, Діленко, Бужин, Таряник, Куць (перебував в оренді). Наразі в команді проходе перегляд великої групи гравців, які можуть потенційно підсилити клуб.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *