Розпочали соціальний проект

У Нікополі організовано футбол без обмежень. 

 
Відтепер футбол у Нікополі доступний для всіх. Так, молодь з обмеженими фізичними можливостями та діти з соціально-незахищених верств населення вже тренуються під керівництвом професійних тренерів.
 
Для них з середини квітня на базі КЗ «Футбольний клуб «Нікополь» відкрито спеціалізовані відділення футболу.
 
Зокрема, до створення цих відділень долучилися спортивно-оздоровча організація людей з інвалідністю «Аква», керівник Антон Сєров та БФ «Людям від щирого серця», керівник Ольга Пастухова . Безпосередню підтримку цього соціального проекту здійснює міський голова Андрій Фісак.
 
Проморолік: Інклюзивне відділення для дітей з обмеженими фізичними можливостями

 
Проморолік: Відділення для молоді з соціально-незахищених верств населення

 Дітей з обмеженими фізичними можливостями тренує Влад Демиденко. Він добре розуміє складності і тонкості роботи з юнаками, адже сам має певні фізичні обмеження.
 
Якщо у Вас є бажання приєднатися до проекту, Вам необхідно звернутись за номером телефону: +380 (66) 290 67 60. Заняття проходять по понеділкам та п’ятницям з 15.00 до 17.00. Основним майданчиком для занять є поля стадіону ім. О.І. Куценка, який з цього року є основним табором з підготовки ФК «Нікополь». Також починаючи футболісти тренуються у залі спортивного комплексу.
 
Тренування дітей, які опинились у складних життєвих ситуаціях проходять під керівництвом відомої у місті футбольної особистості — Ігоря Аркадійовича Блажевського. Заняття відбуваються на майданчику дитячого садка № 56 .
 
Вищевказані соціальні проекти тільки набирають обертів, тож запрошуються всі бажаючі стати частиною футбольного життя.
 
Нагадаємо, що також на базі КП «ФК «Нікополь» ще в минулому році створено Дитячу Академію футболу, яка вже майже рік досить успішно працює.
Що стосується планів підприємства, то вони доволі амбітні. Так, є ідеї щодо відкриття зимового турніру з футболу на базі стадіону в селі Чкалово.
Також КЗ «ФК «Нікополь» планує відкриття жіночої футбольної секції, секції футзалу та пляжного футболу. Зокрема, футбольна спільнота міста прагне повернути Кубок Кудрицького у Нікополь. Єдине, що стримує реалізацію всіх цих задумів – це нестача належної інфраструктури. Є надія на реконструкцію стадіону ім. О.І. Куценка.
 
Фото:

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *