Нікополь 0-0 Реал Фарма (Одеса)

Десята команда першості в гостях у одинадцятої, із різніцею в чотири очки. Це був матч особливої ​​мотивації, особливо – для господарів.

ФК Нікополь дуже добре стартував у весняній частині сезону, але трапилися рівно дві речі: календар підкинув суперників з верхньої частини таблиці, і всі почали набагато більш серйозно ставитися до «кусючого» аутсайдера. Звідси – 6-матчева безвиграшна серія з березня місяця, всього одне очко за п’яти поразок. А головне – колосальні кадрові втрати. Відразу чотири гравці (Бейер, Білоус, Льога та Фомін) пропускали тур у господарів через перебір карток.

Реал Фарма навесні набрав рівно ті ж чотири очки, що і нікопольська команда, але з тією поправкою, що одеський клуб розігрався якраз в останніх турах.

У цьому матчі бажання і характер часто перебільшували майстерність виконання, а тому голів глядачі так і не дочекалися. Ще до перерви пару раз Терехов м’яко подавав зі штрафних, однак Рогуліну не вдавалося толком пробити. Відповідні спроби забити від одеситів Федорова і Попова натикалися на частокіл ніг суперників навіть без влучання у ворота. А коли після чергового стандарту від Терехова Слищенко на дальній штанзі опинився в небезпечній зоні, він навіть не зумів толком замкнути.

Безгольовоий перший тайм підстьобував команди, і ось відразу після перерви трапився очікуваний, довгоочікуваний по-справжньому небезпечний момент. Ось тільки після навісу Д.Онуфрака Колесніков на дальній штанзі з крокової доступності не влучив по воротах. У відповідь – парочку дальніх ударів нікопольчан, але якщо Таряник під тиском був неточний, то удар Жукова, навпаки, був дуже слабким – нехай і припав у ворота першим на дві команди (75-я хвилина).

Шанс всього матчу випав на 82-й хвилині Федорову, який підібрав м’яч у кута воротарського, але його удар прийняли на себе воротар і захисник ФК Нікополь – Коваленко і Полянський. Взагалі, обороні господарів хвилюватися навіть доводилося побільше – тут і найгостріший простріл з лівого флангу, коли воротаря підстрахував виносом Жуков, і прямий штрафний (здається, від Плачкова) з довгоочікуваним влучанням у ворота.

Але в цілому ж відкрита розв’язка матчу так і не принесла жодної з команд джек-пот, яким по такій грі був би просто один гол. Так що з 10 і 14 очками відповідно господарі і гості зберегли свій передматчевий паритет. Але якщо ФК Нікополь залишився передостаннім, то Реал Фарма зрівнявся з двома конкурентами і за підсумками туру навіть може трохи піднятися в таблиці.

Man of the Match: Ярослав Терехов. Непоганий матч від зимового новачка. Багато працював в центрі поля, подавав перспективні штрафні.

Нікополь: Коваленко, Катеруша, Слищенко, Полянський, Таряник, Кошеваров, Терехов, Донець, Омельченко, Жуков, Рогулін.
Запасні: К.Артюшенко, Д.Артюшенко, Мельник, Люсик, Регульський, Богочаров.

Реал Фарма: Стародубец, Фролов, С.Онуфрак, Абузраа, Д.Онуфрак, Колесніков, Ратушняк, А.Лиховідов, Федоров, Попов, Плачков.
Запасні: Даскалиця, Фабер, Атакішієв, Смароков, Гранчар, Михайличенко, Н.Лиховідов.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *