Наші в збірній!

16 та 17 тури видалися вдалими для нашої команди не лише за результатами матчів. До символічної збірної туру, яку визначає Sport Arena в співпраці зі знаменитою італійською компанією Wyscout у Другої лізі, потрапили наші гравці.

Правий півзахисник – Максим Богданов (ФК Нікополь) у збірнй 16 туру. 

У Краматорську місцева команда грає завжди наполегливо та самовіддано, а цього разу особливо хотіла виграти, щоб покинути останнє місце. Тим не менш, ФК Нікополь видав класику виїзної гри й здобув розгромну перемогу. А її фундатором став саме Богданов, який здорово відіграв між лініями, часто виступав організатором атак і розкішно виконував стандарти. Саме після його кутового Молочко відкрив рахунок, а пізніше Максим забив сам прямим ударом зі штрафного.

Нападник – Сергій Мандровський (ФК Нікололь) відзначений у 17 турі.

Він «мовчав» вісім матчів підряд, ще з літа не поповнюючи свій бомбардирський рахунок. Але Чорноморець-2 – зручна команда для Мандровського, їй він забив, загалом, п’ять зі своїх восьми м’ячів цього сезону. Цього разу в активі Сергія – два голи, зароблений пенальті для своєї команди та вилучення – для суперників. Повний «джентльменський набір» бомбардира!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *