ФК Нікополь у топі підсумків 6-го туру.

Цифри, факти, особистості, миттєвості. Головне у 6-му турі Другої ліги від Артура Валерко   та сайту sportarena.com

• ФК Никополь – СК Днепр-1 2:0 (отчет)

ФК Никополь впервые в сезоне забил со стандарта и получил помощь в виде автогола соперников.
Никопольская команда во второй раз подряд выиграла дома «всухую».
В пяти матчах чемпионата и кубка на своем поле ФК Никополь не пропустил ни одного гола.
Никопольчанин Михаил Коломоец открыл счет голам в новом сезоне.
Сразу 18 предупреждений получили игроки ФК Никополь (больше всех).

 

 

 

 

• Газоны стадионов «Днепр-Арена» в Днепре и «Вишневецкая объединенная громада» в Вишневце были оценены пятерками, а вот поля стадионов «Центральный» в Первомайске, «Электрометаллург» в Никополе, «Энергия» в Новой Каховке – тройками. Средняя оценка полей в туре – 3,88.

 
КОМАНДА ТУРА – ФК НИКОПОЛЬ

Потеряв летом ряд лидеров, никопольская команда сохранила хорошую организацию игры и образцовую оборону. ФК Никополь все еще не пропускал на своем поле и вообще завершил всухую 5 из 7-ми своих матчей в чемпионате и кубке сезона 2017/18. Даже СК Днепр-1, объективно самый мощный клуб Второй лиги, не смог перестроиться по ходу матча и найти ключики к воротам никопольчан. Второе подряд дерби спортклубовцы завершили без голов, потерпев от неуступчивого середняка первое в истории поражение.

 
ТРЕНЕР ТУРА – ГРИГОРИЙ ВАРЖЕЛЕНКО (ФК НИКОПОЛЬ)

Вот разбор тренерской работы лауреата от Всеукраинского объединения тренеров по футболу:

СК Дніпро-1 – найсильніший клуб Другої ліги, у нього однозначно найкращий склад і найбільш досвідчені лідери. До звітного туру він не лише не програвав, а навіть не пропускав м’ячів. Спортклуб переможно пройшов випробування матчами з потенційними конкурентами – Металістом-1925 та ФК Дніпро, однак поступився в обласному дербі скромному ФК Нікополь

Тож наш сьогоднішній лауреат у Другій лізі – головний тренер ФК Нікополь Григорій Варжеленко. Його команда завдала першої в сезоні поразки фавориту сезону СК Дніпро-1 (2:0).

1. Номінальний результат команди – 5
(важливість, несподіваність, сила суперника, історична й турнірна складова)

Нікопольська команда влітку втратила відразу кількох лідерів, однак стартувала досить успішно. Але все одно напередодні візиту потужного СК Дніпро-1 саме команда гостей вважалася фаворитом протистояння. Вона володіла значно більшим кадровим потенціалом, могла проводити ротацію, володіла кількома дієвими варіантами ведення гри. Але результат проявив її слабкі сторони – і це була найголовніша сенсація туру.

2. Труднощі в вишикуванні та керуванні підопічними – 5
(травмовані/дискваліфіковані, особливі обставини)

Все ще залатуючи діри після втрати Махнєва, Кіреєва, Вакулинського та Кренька, команда господарів ще й не могла з різних причин розраховувати на Астахова, Демидова, Швеця, лише другий матч в сезоні проводив основний захисник Дегтярьов.

3. Майстерність в роботі з кадрами – 5
(гравці, використані не на своїх звичних позиціях та несподівані, але успішні нові обличчя у складі)

Порівняно з попереднім матчем, Варжеленко перебудував правий фланг і з виходом новачка Каранедова зміг відправити в опорну зону Адаменка. Вдалим виявилося рішення приберегти найкращого бомбардира Вороніна. Спрацювала ставка на молодих, спраглих до футболу гравців.

4. Тренерська майстерність – 4
(різноманіття тактик, зміни по ходу матчу, використання людського фактору)

Навряд чи у нікопольської команди було багато варіантів ведення гри – тому не дивно, що вона дуже щільно вишикувала оборону й старалася грати на контратаках. Перевірений Кривич за рахунок швидкості та ініціативності вдало виводив господарів у контратаки, а чіпкий Коломоєць утримував м’яч, не даючи у себе відібрати його без фолу.

5. Накопичувальний критерій – 5
(якщо команда під керівництвом тренера кілька турів поспіль демонструє чіткий прогрес, постійне поліпшення результатів, тренерські новинки)

Якщо залишити за дужками поразку від Енергії, загалом ФК Нікополь виступає навіть краще за очікування. До трьох матчів дійшла його безпрограшна серія, у п’яти із семи (!) матчах сезону цей колектив не пропускав м’ячів. Спрощена схема й гра в обороні підтвердили правило: Порядок б’є клас. Дніпряни не змогли пристосуватися ні до важкого поля, ні до міцного редуту господарів, тому й не змогли перебудувати свою гру й застосувати аварійний план дій.

Лауреат 6-го ігрового дня в номінації Тренер туру в Другій лізі:
Григорій Варжеленко (ФК Нікополь)
Середній бал — 4,8

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *