«Нікополь»  повертається з відпустки.

 

У вівторок, 30-го січня, «Нікополь» у повному складі повертається з відпустки. Гравці та тренери клубу на чолі з Григорієм Тихоновичем Варжеленко  розпочнуть перший навчально-тренувальний збір на полі СК «Колос» у с. Чкалово. Підготовку до третього кола Чемпіонату другої ліги тренерський штаб розбив на три етапи. Перший триватиме з 30 січня по 12 лютого, другий з 16 лютого по 3 березня, завершальний етап підготовки розпочнеться з 7 березня і закінчися вже перед стартовим матчем Чемпіонату. Нагадаємо, що першим офіційним суперником нікопольців у 2018 році буде Таврія-Сімферополь. Орієнтовна дата 6 квітня матч відбудеться у Нікополі. 

Паралельно зі зборами клуб прийме участь у традиційному зимовому турнірі, який організовано Федерацією футболу Дніпропетровської області — Кубок Придніпров’я. Наш клуб потрапив до групи С.  

Календар Кубка Придніпров’я 2018 р
Група С
                   1. ФК Дружба (с. Новомиколаївка, Херсонська обл.) 
                   2. ФК Нікополь 
                   3. ФК Кривий Ріг
                   4. ФК Олександрія U-19
                   5. ФК Гірник (Кривий Ріг)

1 тур
01.02 (четвер)
1. ФК Дружба — ФК Кривий Ріг
2. ФК Гірник — ФК Олександрія U-19
2 тур
04.02 (неділя)
3. ФК Нікополь — ФК Дружба
4. ФК Олександрія U-19 — ФК Кривий Ріг
3 тур
07.02 (середа)
5. ФК Кривий Ріг — ФК Нікополь
6. ФК Гірник — ФК Дружба
4 тур
09.02 (п’ятниця)
7. ФК Олександрія U-19 — ФК Нікополь
10.02 (субота)
8. ФК Кривий Ріг — ФК Гірник
5 тур
11.02 (неділя)
9. ФК Дружба — ФК Олександрія U-19
12.02 (понеділок)
10. ФК Нікополь — ФК Гірник

Також в цей період заплановано ряд контрольних зустрічей. Вже є домовленість щодо матчу з «Енергією» з Нової Каховки. Інші заплановані контрольні матчі поки в стадії переговорів.

Що стосується трансферних новин. Як ми повідомляли раніше клуб залишили ряд гравців. Михайло Кривич перейшов у «Мир» з Горностаївки. Залишили клуб вільними агентами Микола Косіненко та Андрій Каранєдов, а Віктор Адаменко пішов з команди за станом здоров’я. Не вдалося подовжити контракт з Гришиним. Ігор перейшов у клуб аматорської ліги ФК «ВПК-Агро». Чимало чуток навколо Ернеста Астахова, який отримавши травму, пропустив досить великий проміжок сезону. За цей час Ерік повністю відновився і готовий приступити до тренувань в загальній групі гравців.
Що стосується придбань. На даному етапі ми не можемо дати повної інформації. Клуб ще веде переговори стосовно групи гравців. Це досить представницька група, гравці молоді та перспективні. 

Слідкуйте за новинами на нашому сайті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *