Фан-атрибутика на сайті ПФЛ

На сайті ПФЛ повноцінно функціонує ФАН-ШОП. Свою сторінку має і ФК «Нікополь». Всі подробиці на shop.pfl.ua

ПРО Фан-шоп

Хто ми? Ми група однодумців, які люблять спорт. Ми маємо багаторічний досвід у практичному використанні новітніх технологій друку та нанесення на тканини. Поєднавши ці речі ми стали національним виробником спортивного екіпірування ТМ GERA! Разом з ПФЛ у 2017 відкрил фан-шоп спортивного одягу та екіпірування shop.pfl.ua!

МІСІЯ НАШОЇ КОМПАНІЇ

Виховувати в людях любов до своєї країни, спонукати їх займатися спортом, вести активний та здоровий спосіб життя!

МИ ПРАЦЮЄМО 3:

EPSONЯпонська компанія, лідер в галузі широкоформатних принтерів в галузі сублімаційного друку, що працюють на основі технології Epson Micro Piezo.

InkTecInkTec — рецепт успіху InkTecCo., Ltd, Korea заключається в наступному: чорнила повинні максимально відповідати індивідуальним конструктивним особливостям принтера. Інакше кажучи, наукові та технологічні розробки чорнил не повинні відставати від аналогічних розробок принтерів.

JUKIЯпонський виробник швейного обладнання, що займає особливе місце на ринку виробників швейного обладнання. Заснована у 1938 році.

Tajima
Японська компанія, лідер ринку промислового вишивального обладнання нового покоління.

MADEIRAНімецький виробник високоякісних вишивальних ниток, які поєднали традиційні цінності та інноваційні технології. Вся продукція Madeira є екологічно чиста та сертифікована абсолютно безпечною.

НАШІ ВИРОБИ ВИГОТОВЛЕНІ З ЄВРОПЕЙСЬКИХ ТКАНИН, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬ ТЕХНОЛОГІЇ:

lp1lp2

 

Coolmax це поліефірна нитка вироблена з використанням передової технології від AdvanSA. В основному використовується для:
• Термоактивної нижньої білизни;
• Спортивної нижньої білизни;
• Спортивного одягу;

Завдяки спеціальній будові волокна, до складу якого входить 3 або 4 з’єднаних між собою волоконних канали, які формують капілярно-транспортну систему, яка в свою чергу транспортує воду і збільшує поверхню випаровування. Це волокно є ідеальним матеріалом для виготовлення одягу для спортсменів. Легкість переносу вологи призводить до того, що піт швидко збирається з поверхні шкіри та розподіляється на більшу поверхню. Завдяки цьому, піт швидко випаровується та зберігається тепловий комфорт.

На відміну від волокон старшого покоління, таких як волокна наприклад Rhovyl, Coolmax не пошкоджується під впливом УФ (на сонці) та не виділяє неприємний запах.

Також ці нитки використовуються як для щільних, так і делікатних тканин в залежності від використання тканин можна задати конкретні параметри жорсткості, стійкості до стирання або повітропроникності. Тканини виготовлені з Coolmax забезпечують приємне відчуття сухості та повітропроникності. Однак не характеризуються тепловими якостями.

pp1pp2
Thermolite це поліефірні нитки Advansa, які характеризуются:
• Надзвичайною легкістю;
• Високим рівнем теплового комфорту;
• Простою та ефективною повітропроникністю;

Зазвичай, трикотаж, задачею якого є забезпечення тепла, має велику вагу. Колись збереження низької ваги та високого теплового комфорту здавалось чимось нереальним. Тільки створення сучасних ниток, таких як Thermolite дозволило нам вирішити цю проблему. Інженери із Advans’y базувались на спостереженнях за природними рішеннями — серед іншого — на будові хутра полярного ведмедя, та створили унікальний тип ниток, волокна яких мають всередині порожній простір. Завдяки цьому їх вага значно зменшилась. Крім того, вдалось отримати ще одну, дуже цінну властивість — після намокання тканина в подальшому зберігає свої теплові якості, тому що, всередині волокон все ще знаходиться ізольоване повітря, яке і забезпечує термоізоляційний бар’єр. Крім того, Thermolite завдяки своїй капілярній структурі здатен розподілити на великих поверхнях будь-яку вологу. Завдяки цьому волога швидко випаровується і тканина залишається сухою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *