Дніпро (Черкаси) 2-1 Нікополь

У Черкасах зустрічалися команди, яких розділяли в таблиці всього два залікових пункти. У разі перемоги Нікополь міг обійти черкаський колектив і залишити передостанню позицію.

Гості минулий тур пропускали, а дніпряни розійшлися безгольовою нічиєю з Реал Фармою.

Дніпро в домашніх стінах зумів нав’язати супернику свою гру і вже на 28-й хвилині забив. Лобода забіг в штрафну, потрапив в коробочку і Катеруша підштовхнув у спину півзахисника. Пенальті реалізував Авер’янов. 1:0.

На початку другого тайму господарі забили знову. Після розіграшу з кутового Шурубура ударом головою відправив м’яч на п’ятачок і Кузнєцов з лінії воротарського забив другий м’яч. 2:0.

Правда через кілька хвилин захисник ризикував стати антигероєм матчу. На 68-й хвилині Фомін промчав по центру, прострілив і Кузнєцов зрізав м’яч в свої ворота. На більше гостей не вистачило і комунальний черкаський клуб здобув свою другу перемогу навесні, закривши програму 18-го туру в групі Б бадьорим матчем.

Голи: Авер’янов (28 — з пенальті), Кузнєцов (49, 68 — в свої ворота).

Дніпро: Старченко, Вініченко, Кузнєцов, Онищенко, Шурубура, Фхакадзе, Сулейман, Янаков, Лобода, Авер’янов, Савісько.
Запасні: Баккі, Молоков, Мартян, Кулініч, Сахнюк, Дувняк.
Головний тренер: Ігор Столовицький.

Нікополь: Коваленко, Льога, Полянський, Катеруша, Таряник, Кошеваров, Терехов, Омельченко, Бейер, Фомін, Жуков.
Запасні: Артюшенко К., Артюшенко Д., Білоус, Слищенко, Мельник.
Головний тренер: Сергій Воробей.

Арбітр: Владислав Бакулін (Нова Каховка).