«Нікополь» стартує з перемоги. Фото

У першому матчі Кубку Придніпров’я Нікопольці перемагають ФК «Дружба» з рахунком 2:0. Голи: Роман Воронін, Сергій Твердоух.

Фото звіт:

КП18.Никополь-Дружба.

Джероело: Федерація футболу Дніпропетровської області ffdo.com.ua

ФК «Нікополь» — ФК «Дружба» 2: 0

Голи: Воронін (70), Твердоух (87).

Стадіон «Колос», с. Чкалове Дніпропетровської області.

«Дружба» в своєму попередньому поєдинку обіграла «Кривий Ріг», а для «Нікополя» це перший матч у рамках Кубка. Команда «Нікополь» в нинішньому сезоні виступає в групі «Б» другої ліги України, і після 22 турів займає восьме місце.

У першому таймі, незважаючи на всі спроби команд вразити ворота суперника, нас чекала гольова засуха. Мали місце небезпечні атаки, але перетворити їх в забитий м’яч не вдавалося. В цілому «Нікополь» володів певною перевагою, яке в першій половині в результат не вилилося.

Інша справа другий тайм, а точніше сказати його друга половина. Справа була в районі 70-ї хвилини, після подачі в штрафний майданчик зав’язалася боротьба, м’яч злетів і коли він опускався з полулета пробив Роман Воронін — 1: 0. За кілька хвилин до закінчення основного часу в сторону воріт «Дружби» був призначений стандарт, в результаті якого Сергій Твердоух відправив м’яч головою в кут воріт, рахунок став 2: 0. Таким чином, у своєму дебютному поєдинку «Нікополь» здобув три очки.