«Нікополь» 1:1 «Гірник» Кривий ріг

Нікопольці не змогли добути прохідні три бали з ФК «Гірник».

Джерело: ФФДО

У першому таймі шла досить рівна гра. На 37-й хвилині Богдан Шмигельський прямим ударом з кутового відкрив рахунок, сухий лист, 1: 0 на користь нікопольців.

За дві хвилини до кінця ігрового часу голкіпер «Нікополя» був замінений внаслідок отримання травми.

У другій половині зустрічі «Гірник» більше володів ініціативною, що в підсумку вилилося у гол. На 69-й хвилині Ігор Бука ударом з-за межі штрафної направив м’яч під перекладину — 1: 1. Команди по ходу тайму проводили заміни. На 85-й хвилині після удару гравця ФК «Гірник» м’яч потрапив у  перекладину. Рівний рахунок протримався до кінця матчу. Таким чином, криворізська команда з першого місця групи С вийшла до 1/4 фіналу турніру. Нікопольці закінчили виступ у турнірі.

Голи: Шмигельський (37) — Бука (69).

Стадіон «Колос», с. Чкалово Дніпропетровська обл.

Стартовый склад «Нікополя»: 12. Богдан Петриченко, 2. Эрнест Астахов (к), 4. Микита Дегтярьов, 17. Павло Мілесін, 14. Максим Таряник, 3. Владислав Мінський, 18. Василь Адаменко, 7. Богдан Шмигельський, 8 Михайло Коломоєць, 13. Роман Боровик, 10. Роман Воронін.

Запасні «Нікополя»: 1. Андрей Шутько, 19. Максим Шишка, 9. Владислав Кас’янов, 6. Сергій Твердоух, 15. Дмитро Галич, 16. Валерsй Доля, 5. Денис Бурковський, 22. Сергsй Мандровський.

Головний тренер «Нікополя»: Григорій Варжеленко. Головний тренер «Горняк»: Геннадій Приходько.

Стартовый склад ФК «Гірник»: 13. Данило Кучер — 4. Віталій Заєць, 29. Владислав Соседко, 28. Андрій Голуб, 11. Богдан Сокіл — 25. Андрій Григорик (к), 19. Ігор Яровий, 8. Андрій Шмат, 21 Сергій Гвоздевич, 7. Ігор Бука — 77. Олександр Прялкин.

Запасні ФК «Гірник»: 30. Давид Бондарев, 3. Дмитро Левчук, 88. Володимир Швед, 27. Микита Гамонов, 10. Олексій Романчук, 14. Єгор Марусяк, 5. Владислав Корнійко, 17. Максим Кобилинський, 9. Антон Литвин, 32. Іван Стороженко, 24. Глеб Попчук.