«Нікополь» 0-1 «Арсенал-Київ»

ФК «Нікополь» завершив свій шлях у цьогорічному розіграші Кубку України, програвши сьогодняшній матч представнику Першої ліги — «Арсенал-Київ» з рахунком 0-1.

Гості забили гол на 66 хвилині матчу після подачі кутового, коли на відскоку, скориставшись непорозумінням між захисниками, Насімі відправив мяч у дальній від Гришина кут воріт.

Вже у доданий час, «Нікополь», спрямувавши всі атакувальні сили на ворота гостей, заробив штравний на перспективній відстані поруч із штрафним майданчиком. Нажаль, після гарного удару, поперечина воріт врятувала «Арсенал» від необхідності зіграти ще два додаткових тайми.

Дякуємо команді за гру, а також всім вболівальникам, які прийшли сьогодні на стадіон і не злякались дошу у другому таймі, додивившись матч під деревами біля входу на «Електрометалург» : )

Наступний матч наша команда проведе на виїзді з «Енергією» Нова Каховка. Побажаємо хлопцям вдалої гри та привезти додому три очки. Разом до перемоги!