«Кремінь» 1:0 «Нікополь»

В суботу ФК «Нікополь» зіграв гостьовий матч 5-го туру проти МФК «Кремінь» (м. Кременчук). На жаль, відібрати очки у теперешнього лідера ліги у групі Б, нашим хлопцям не вдалося.

На 44 хвилині кращій бомбардир «Кременя» Костянтин Черній виграв у штрафному позицію у нашого захисника та влучно пробив з розвороту у ближній кут. Господарі поля забили ще один гол у другому таймі, але його відмінили через офф-сайд.

Поразка 1-0 залишає Нікополь на останньому місці в турнірній таблиці та необхідністю готуватися до домашньої зустрічі с МФК «Металург» (м. Запоріжжя), яка відбудеться у неділю 26.08 о 17:30.

Склад «Нікополя»: Шутько, Твердоух, Таряник, Дмитрієв, Бужин, Донець (Бейер, 81), Білий (Омельченко, 76), Доля (Данильченко), Катеруша, Бушля (Адаменко, 69), Шмигельський.