Голи:

Огляд матчу:

Фото звіт:

«Гірник» (Кривий Ріг) — ФК «Нікополь» (Нікополь, Дніпро. Обл.) — 2: 3 (2: 1)

02.07.2019. Контрольний матч. Кривий Ріг. Стадіон «Шахта Жовтнева». 17:00. 100 глядачів. +32 градуса.

Арбітр: Максим Левченко (Кривий Ріг).

Асистенти арбітра: Владислав Чеголя, Олексій Гавеля (обидва — Кривий Ріг).

Голи: Павло Похитайло, 17 (0: 1). Сергій Гвоздевич (Артем Сьомка), 20 (1: 1). Сергій Гвоздевич (Богдан Сокол), 29 (2: 1). Павло Похитайло, 57 (2: 2). Сергій Мандровскій, 80 (2: 3).

«Гірник» (Кривий Ріг): Сергій Мелашенко (Давид Бондарев, 46) — Богдан Сокіл, Владислав Соседко, Гліб Попчук, Артем Сьомка — Андрій Шмат, Ярослав Гоменко, Тимур Пограничний, Сергій Гвоздевич (к) — Олександр Прялкін, (Євген Миколашин, 72).
Головний тренер: Геннадій Приходько.

«Нікополь»: Іван Богдан — Ярослав Ботвинко (Сергій Донець), Микита Карась, Віталій Слищенко, Булат Єлоєв (Ігор Катеруша) — Василь Адаменко, Сергій Твердоух (к), Ерік Волошин, Максим Богданов (Владислав Омельченко), Павло Похитайло — Олег Близно (Сергій Мандровскій).
Головний тренер: Григорій Варжеленко.

Попередження: Микита Карась, 89

На 17 хвилині екс-хав «Каховки» Похитайло скористався навісом з флангу і непереконливою грою господарів ззаду, відкривши рахунок — 0:1.
«Гірники» не тільки швидко відіграли гол, але і вийшли вперед. Гвоздевич замкнув простріл Сьомки — 1:1, а пізніше легенда криворіжців в дотик втілив у гол передачу Сокола — 2:1.  Перед перервою шанс зміцнити перевагу упустив Сьомка, не зумівши переграти Богдана в ближньому бою. На початку другого тайму нікопольці змогли відігратися. Похитайло зробив дубль, увірвавшись в штрафну, забивши м’яч у ворота з гострого кута — 2:2. Зрівняти рахунок міг Пограничний, але не влучив у ворота після виходу тет-а-тет з кіпером. У кінцівці  Мандровскій вистрибнув вище всіх після навісу зліва і вирвав бажану перемогу для нікопольців — 2:3. Фінальний штурм «Гірнику» не допоміг.